Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

rafi345

Zamieszcza eksponaty od: 10 czerwca 2013 - 16:07
  • Eksponatów na głównej: 178 z 193
  • Punktów za eksponaty: 36154
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
zarchiwizowany
Po co jest ta tęcza? (Z przymrużeniem oka) – Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest tęcza na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy ta tęczą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest tęcza społeczna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? 
Protokół zniszczenia...

Po co jest ta tęcza? (Z przymrużeniem oka)

Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest tęcza na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy ta tęczą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest tęcza społeczna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Protokół zniszczenia...

zarchiwizowany

Kung Fu

Kultowa gra z lat 80'tych. Walcz i przechodź wszystkie poziomy.

zarchiwizowany

Reksio: Reksio przewodnik - odcinek 36

Trzydziesty szósty odcinek przygód pieska o imieniu Reksio – polski serial animowany produkowany w latach 1967-1990 w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej opowiadający o przygodach tytułowego psa Reksia oraz jego przyjaciół – kur, koguta, kotów, innych psów oraz jego właścicieli.

zarchiwizowany

Bolek i Lolek wśród górników: W starej kopalni - Odcinek 6

Szósty odcinek serii "Bolek i Lolek wśród górników" – polski serial animowany wyprodukowany w 1980 roku. Dziewiąty cykl o przygodach Bolkach i Lolkach.

zarchiwizowany

Bolek i Lolek wśród górników: Wuj Karlik - Odcinek 1

Pierwszy odcinek serii "Bolek i Lolek wśród górników" – polski serial animowany wyprodukowany w 1980 roku. Dziewiąty cykl o przygodach Bolkach i Lolkach.

zarchiwizowany

Wielka podróż Bolka i Lolka - część 3

Trzecia część serii "Wielka podróż Bolka i Lolka" – polskiego serialu animowanego wyprodukowanego w latach 1978. Ósmy cykl o przygodach Bolka i Lolka.

zarchiwizowany
Kaseta dziś – Dziś wszyscy wiedzą co to mixtape, a tu mamy taki... table-tape

Kaseta dziś

Dziś wszyscy wiedzą co to mixtape, a tu mamy taki... table-tape