Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Rok 1968

Skaldowie i Alibabki - "Z Kopyta Kulig Rwie"

Prawdopodobnie najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna polska piosenka zimowa. Aż się chce rwać z kopyta prosto w zaspy.

Tramwaj typu N – Stanowisko motorniczego tramwaju typu N. Rok? Chyba późne lata 60-te. W tle 13-N, wtedy szczyt nowoczesności.

Tramwaj typu N

Stanowisko motorniczego tramwaju typu N. Rok? Chyba późne lata 60-te. W tle 13-N, wtedy szczyt nowoczesności.

Jak Żwirek i Muchomorek uratowali Strugawiórka

Bajki z mchu i paproci – serial animowany produkcji czechosłowackiej. Głównymi bohaterami są Żwirek (Křemílek) i Muchomorek (Vochomůrka)

Trubadurzy - "Znamy się tylko z widzenia"

Bardzo fajna rytmiczna piosenka ,dużo wspomnień niesie ze sobą.

Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na wyspach Polinezji - Odcinek 3

Trzeci odcinek serii "Bolek i Lolek wyruszają w świat" – serialu animowanego produkcji polskiej zrealizowanego w latach 1968-1970. Trzecia seria przygód Bolka i Lolka, w której bohaterowie w wyobraźni podróżują do miejsc wybranych przez zakręcenie globusem.

Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na tropach bengalskiego.. - Odcinek 2

Drugi odcinek serii "Bolek i Lolek wyruszają w świat" – serialu animowanego produkcji polskiej zrealizowanego w latach 1968-1970. Trzecia seria przygód Bolka i Lolka, w której bohaterowie w wyobraźni podróżują do miejsc wybranych przez zakręcenie globusem.

Bolek i Lolek wyruszają w świat: W stepach Australii - Odcinek 1

Pierwszy odcinek serii "Bolek i Lolek wyruszają w świat" – serialu animowanego produkcji polskiej zrealizowanego w latach 1968-1970. Trzecia seria przygód Bolka i Lolka, w której bohaterowie w wyobraźni podróżują do miejsc wybranych przez zakręcenie globusem.