Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Rok 1991

Guns N' Roses - "Don't Cry"

Trochę już naśpiewano się ballad o beksach. Ale tę lubimy wspominać.

R.E.M. - "Losing My Religion"

Amerykańska formacja Michael'a Stipe w latach 80 miała bardziej garażowe brzmienie będąc ikoną alternatywnego rocka. Z początkiem lat 90 zaskoczyli fanów lżejszymi i bardziej przebojowymi numerami. Zyskując na popularności z czasem pozwolili sobie przejść do mroczniejszych, bardziej stonowanych kompozycji.

Lenny Kravitz - "It Ain't Over Til It's Over"

Najlżejsze, słoneczne i batdzo letnie nagranie z drugiej płyty Lennyego.

Ryszard Rynkowski - "Wypijmy za błędy"

Po odejściu z grupy Vox Rynkowski zwrócił się ku piosenkom bardziej refleksyjnym i wydał w 1991 roku solowy album z niezapomnianych hitami. Ta piosenka otwierała płytę "Szczęśliwej Drogi Już Czas".

Julee Cruise - "Falling"

Ideał seriali z zagadką "Twin Peaks"! Kultowy obraz Davida Lyncha ma powrócić po 25 latach jak zapowiedziała to jedna z postaci w postaci jednego sezonu zamykającego historię.

Ten Sharp - "You"

Choć holenderska grupa jeszcze w 2003 roku wydała album to jednak pozostali zespołem jednego przeboju ...ale za to jak uroczego.

Ten Sharp - "You"

Ta piosenka zawsze budzi we mnie nostalgię. Przypomina mi dzieciństwo i beztroskie czasy, kiedy świat żył wolniej, a uczucia były prawdziwsze. Kocham i tęsknię do tamtych czasów.

Dżem - "Sen o Victorii"

Ciężko o teledysk czy choćby wideo koncertowe z Ryśkiem, ale utwór jest jednym z najważniejszych w dyskografii tego zespołu i do dziś grupa wykonuje go z kolejnymi wokalistami - Jackiem i następnie Maćkiem.