Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

edward23

Zamieszcza eksponaty od: 10 czerwca 2013 - 5:28
  • Eksponatów na głównej: 15 z 15
  • Punktów za eksponaty: 3583
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
Lubiliście serial "Karino"? – Grażyna Barska, absolwentka weterynarii, przy skomplikowanym porodzie ratuje życie młodemu źrebakowi. Nadaje mu imię Karino i troskliwie się nim opiekuje.

Lubiliście serial "Karino"?

Grażyna Barska, absolwentka weterynarii, przy skomplikowanym porodzie ratuje życie młodemu źrebakowi. Nadaje mu imię Karino i troskliwie się nim opiekuje.

Sami Swoi – Komedia Sylwestra Chęcińskiego opowiadająca o Ziemiach Odzyskanych. Sukces kasowy filmu spowodował powstanie trylogii. Kontynuację stanowią: Nie ma mocnych (1974) i Kochaj albo rzuć (1977). Film, początkowo w wersji czarno-białej, został skoloryzowany w 2000 r. przez firmę Dynacs Digital Studios z Hollywood na zlecenie Polsatu. Większość scen kręcono w Dobrzykowicach pod Wrocławiem, gdzie znajdowały się zagrody, a sceny w miasteczku kręcono w Lubomierzu. W miasteczku mieści się muzeum Kargula i Pawlaka.

Sami Swoi

Komedia Sylwestra Chęcińskiego opowiadająca o Ziemiach Odzyskanych. Sukces kasowy filmu spowodował powstanie trylogii. Kontynuację stanowią: Nie ma mocnych (1974) i Kochaj albo rzuć (1977). Film, początkowo w wersji czarno-białej, został skoloryzowany w 2000 r. przez firmę Dynacs Digital Studios z Hollywood na zlecenie Polsatu. Większość scen kręcono w Dobrzykowicach pod Wrocławiem, gdzie znajdowały się zagrody, a sceny w miasteczku kręcono w Lubomierzu. W miasteczku mieści się muzeum Kargula i Pawlaka.

Lampy uliczne – Wam również one komunikowały czas powrotu do domu?

Lampy uliczne

Wam również one komunikowały czas powrotu do domu?

Polonez – Kształt jego nadwozia jest efektem pracy słynnego projektanta. Był eksportowany do blisko 40 krajów. Opracowano wersje przedłużone, ciężarowe, coupe, 4x4, a nawet rajdowe.

Polonez

Kształt jego nadwozia jest efektem pracy słynnego projektanta. Był eksportowany do blisko 40 krajów. Opracowano wersje przedłużone, ciężarowe, coupe, 4x4, a nawet rajdowe.