Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Lata 90

Queen & Annie Lennox & David Bowie - Under Pressure

The Freddie Mercury Tribute Concert – koncert rockowy, który odbył się 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie. Celem imprezy było złożenie hołdu wokaliście grupy Queen, Freddiemu Mercury, który pięć miesięcy wcześniej, 24 listopada 1991 roku, zmarł na AIDS. Pieniądze z koncertu przeznaczono na walkę z AIDS.

Kasety VHS – Kto z nas nie oglądał filmów czy bajek na kasetach VHS? Ba, kto z nas nie był gwiazdą takiej wideo relacji z rodzinnej uroczystości?

Kasety VHS

Kto z nas nie oglądał filmów czy bajek na kasetach VHS? Ba, kto z nas nie był gwiazdą takiej wideo relacji z rodzinnej uroczystości?

Portal Grono.net

Legendarny portal społecznościowy Grono.net który działał w latach 2004-2012.

2 plus 1 – polski zespół wykonujący muzykę pop, folk rock i folk, a w późniejszym okresie swojej działalności także disco[1], rock i synth pop[2], założony w 1971 roku w Warszawie[2] przez Janusza Kruka i Elżbietę Dmoch.

2 plus 1

Polski zespół wykonujący muzykę pop, folk rock i folk, a w późniejszym okresie swojej działalności także disco[1], rock i synth pop[2], założony w 1971 roku w Warszawie[2] przez Janusza Kruka i Elżbietę Dmoch.