Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

martyna

Zamieszcza eksponaty od: 10 czerwca 2013 - 18:57
  • Eksponatów na głównej: 107 z 120
  • Punktów za eksponaty: 19833
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
zarchiwizowany

The Legend of Zelda

The Legend of Zelda to obok gier z Mario najpopularniejsza seria na konsolę Nintendo. O Linku i spółce usłyszeliśmy po raz pierwszy w 1986 roku, a rok później mogliśmy trzymać w ręku kartridż z wersją tego tytułu na NES-a. Jako spiczastouchy Link wyruszaliśmy w niebezpieczną podróż, żeby zebrać i połączyć ze sobą osiem części potężnego artefaktu. A wszystko po to, by uratować zjawiskowo piękną (choć na ekranie tego nie widzieliśmy) Zeldę.

zarchiwizowany

Reksio: Reksio magik - odcinek 14

Czternasty odcinek przygód pieska o imieniu Reksio – polski serial animowany produkowany w latach 1967-1990 w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej opowiadający o przygodach tytułowego psa Reksia oraz jego przyjaciół – kur, koguta, kotów, innych psów oraz jego właścicieli.

zarchiwizowany

Bolek i Lolek w Europie: Wyścig renów - Odcinek 4

Piaty odcinek serii "Bolek i Lolek w Europie" – serial animowany produkcji polskiej zrealizowany w latach 1983-1986. Ostatni cykl o przygodach Bolka i Lolka oraz jedna z trzech serii przygód Bolka i Lolka posiadająca dialogi.

zarchiwizowany

Bolek i Lolek wśród górników: Czarne złoto - Odcinek 7

Śiódmy odcinek serii "Bolek i Lolek wśród górników" – polski serial animowany wyprodukowany w 1980 roku. Dziewiąty cykl o przygodach Bolkach i Lolkach.

zarchiwizowany

Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Tropiciele - Odcinek 6

Szósty odcinek z serii "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie" – polski serial animowany wyprodukowany w 1972.

zarchiwizowany

Bajki Bolka i Lolka: Pantofelek Kopciuszka - Odcinek 5

Piąty odcinek z serii "Bajki Bolka i Lolka", polski serial animowany kręcony w latach 1970-1971 w bielsko-bialskim studiu filmowym. Jest czwartym cyklem przygód Bolka i Lolka. Scenariusz do serialu napisali Władysław Nehrebecki i Lesław Królicz. Reżyserami różnych odcinków są: S. Dulz, Z. Kudła, A. Ledwig, L. Marszałek, W. Nehrebecki, W. Wajser, E. Wątor oraz B. Zeman.


1