Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

krzys

Zamieszcza eksponaty od: 23 października 2012 - 14:21
Ostatnio: 28 stycznia 2016 - 20:29
  • Eksponatów na głównej: 2018 z 2157
  • Punktów za eksponaty: 395360
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
kolejka
Maciej Orłoś – w jednym z pierwszych występów jako prezenter „Teleexpressu”. Pierwsze wydanie widzowie zobaczyli 26 czerwca 1986, prowadził je Wojciech Mazurkiewicz. Jednak dziś, gdy myślimy „Teleexpress”, widzimy Macieja Orłosia. Dziennikarz związany był z programem od 1991 roku.

Maciej Orłoś

W jednym z pierwszych występów jako prezenter „Teleexpressu”. Pierwsze wydanie widzowie zobaczyli 26 czerwca 1986, prowadził je Wojciech Mazurkiewicz. Jednak dziś, gdy myślimy „Teleexpress”, widzimy Macieja Orłosia. Dziennikarz związany był z programem od 1991 roku.

kolejka
Seksmisja w reżyserii Juliusza Machulskiego - 1983r – M: Związku z zaistniałą sytuacją no że znaleźliśmy się tutaj jako przedstawiciele dwóch płci bądź, co bądź jako humanista chciałem zaproponować powrót do bardziej tradycyjnej metody kontaktu między dwoma osobnikami odmiennej płci.
Chciałem zaproponować, chciałem zaproponować pożycie intymne.
L: To znaczy?
M: No widzisz jak ty nic o życiu nie wiesz.
L: Jak to mam trzy fakultety.

Seksmisja w reżyserii Juliusza Machulskiego - 1983r

M: Związku z zaistniałą sytuacją no że znaleźliśmy się tutaj jako przedstawiciele dwóch płci bądź, co bądź jako humanista chciałem zaproponować powrót do bardziej tradycyjnej metody kontaktu między dwoma osobnikami odmiennej płci.
Chciałem zaproponować, chciałem zaproponować pożycie intymne.
L: To znaczy?
M: No widzisz jak ty nic o życiu nie wiesz.
L: Jak to mam trzy fakultety.