Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

krzys

Zamieszcza eksponaty od: 23 października 2012 - 14:21
Ostatnio: 28 stycznia 2016 - 20:29
  • Eksponatów na głównej: 2018 z 2157
  • Punktów za eksponaty: 395361
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
zarchiwizowany

Koziołek Matołek "Latający Kozioł"

Koziołek Matołek – postać stworzona przez Kornela Makuszyńskiego (tekst) i Mariana Walentynowicza (kolorowe rysunki) w jednej z pierwszych w Polsce historyjek obrazkowych dla dzieci w roku 1933.

zarchiwizowany

Don Henley - "The Boys of Summer"

Letni przebój z 1984 roku z łagodnym powiewem melancholii. Don Henley jest perkusistą, drugim wokalistą i współzałożycielem kultowego The Eagles.

zarchiwizowany
Telewizor Rubin – Marka radzieckich telewizorów produkowanych od 1956 roku w Moskwie w zakładach noszących tę samą nazwę. Produkowano tu aparaty wyższej klasy, eksportowane do 65 krajów. Na początku lat 70. XX w. w Polsce w Warszawskich Zakładach Telewizyjnych produkowano m.in. licencyjny kolorowy "Rubin 714p". Od 1999 r. pod marką "Rubin" produkuje telewizory firma "Wideofon" z Woroneża.

Telewizor Rubin

Marka radzieckich telewizorów produkowanych od 1956 roku w Moskwie w zakładach noszących tę samą nazwę. Produkowano tu aparaty wyższej klasy, eksportowane do 65 krajów. Na początku lat 70. XX w. w Polsce w Warszawskich Zakładach Telewizyjnych produkowano m.in. licencyjny kolorowy "Rubin 714p". Od 1999 r. pod marką "Rubin" produkuje telewizory firma "Wideofon" z Woroneża.

zarchiwizowany
Wygraj bony zakupowe do Pewex.pl – Obywatelu, strzel sobie retro fotę, wrzuć na Instagrama, oznacz i otaguj i wygraj bony w kwocie 300, 200, 100 i 50 zł do Pewex.pl!

Regulamin: http://pewex.pl/static/konkurs-pewex-na-lato.html

Nasz Instagram: http://instagram.com/pewex

Wygraj bony zakupowe do Pewex.pl

Obywatelu, strzel sobie retro fotę, wrzuć na Instagrama, oznacz i otaguj i wygraj bony w kwocie 300, 200, 100 i 50 zł do Pewex.pl!

Regulamin: http://pewex.pl/static/konkurs-pewex-na-lato.html

Nasz Instagram: http://instagram.com/pewex

zarchiwizowany
Wesołych Świąt – Kochani, życząc Wam Wesołego Alleluja - popełniliśmy z dedykacją dla Was, okolicznościową grafikę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Serdeczności:)

Wesołych Świąt

Kochani, życząc Wam Wesołego Alleluja - popełniliśmy z dedykacją dla Was, okolicznościową grafikę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Serdeczności:)