Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

adrian23

Zamieszcza eksponaty od: 10 czerwca 2013 - 15:07
  • Eksponatów na głównej: 238 z 251
  • Punktów za eksponaty: 38015
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
Pierogi – Kto pomagał mamie lub babci lepić pierogi lub wycinać je szklanką z ciasta?

Pierogi

Kto pomagał mamie lub babci lepić pierogi lub wycinać je szklanką z ciasta?

MASH! – Jeden z najlepszych filmów wojennych utrzymanych w formie groteski! Trzej przyjaciele chirurgowie szpitala polowego oraz ich perypetie podczas wojny koreańskiej! Pamiętacie?

MASH!

Jeden z najlepszych filmów wojennych utrzymanych w formie groteski! Trzej przyjaciele chirurgowie szpitala polowego oraz ich perypetie podczas wojny koreańskiej! Pamiętacie?

Obrazki z gumy Turbo – Zawsze jak na te obrazki patrzymy niespotykany sentyment nas ogarnia!

Obrazki z gumy Turbo

Zawsze jak na te obrazki patrzymy niespotykany sentyment nas ogarnia!

Magazyn "Zwierzaki" – Polski miesięcznik dla dzieci i młodzieży o tematyce zoologicznej. Wydawany był od grudnia 1991 (numer styczeń 1992) do końca 1999.

Magazyn "Zwierzaki"

Polski miesięcznik dla dzieci i młodzieży o tematyce zoologicznej. Wydawany był od grudnia 1991 (numer styczeń 1992) do końca 1999.

Ośrodki "Praktyczna Pani" – W latach 60. tętniły życiem. To tu można było wypożyczyć zastawę stołową na ślub, pod okiem instruktorek uszyć sobie spódnicę, wysłuchać fachowej porady w zakresie planowania prac domowych. Ich głównym celem było "świadczenie usług na rzecz ludności". Czy ktoś miał przyjemność korzystania z usług?

Ośrodki "Praktyczna Pani"

W latach 60. tętniły życiem. To tu można było wypożyczyć zastawę stołową na ślub, pod okiem instruktorek uszyć sobie spódnicę, wysłuchać fachowej porady w zakresie planowania prac domowych. Ich głównym celem było "świadczenie usług na rzecz ludności". Czy ktoś miał przyjemność korzystania z usług?