Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

Robson1984

Zamieszcza eksponaty od: 22 grudnia 2015 - 9:11
Ostatnio: 22 lutego 2016 - 19:32
  • Eksponatów na głównej: 11 z 34
  • Punktów za eksponaty: 1734
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
kolejka
Też Wam... – mama na łyżeczce cukru podawała? Albo wpuszczała kilkanaście kropel do miski z wrzątkiem do inhalacji?

Też Wam...

Mama na łyżeczce cukru podawała? Albo wpuszczała kilkanaście kropel do miski z wrzątkiem do inhalacji?

kolejka
Nowe pudełko... – ...nie znam smaku, ale ten stary pamiętam do dziś. Średnie wspomnienie... Ale było tylko to...

Nowe pudełko...

...nie znam smaku, ale ten stary pamiętam do dziś. Średnie wspomnienie... Ale było tylko to...

kolejka
Wujek... – ... z Niemiec przywoził jak był na "saksach". Człowiek zdrowiał w dwa dni...

Wujek...

... z Niemiec przywoził jak był na "saksach". Człowiek zdrowiał w dwa dni...

kolejka
Najlepszy policjant w Polsce i na świecie – No i do tego mógł się całować z Renatą Dancewicz. Kochałem Go za skuteczność i nienawidziłem za pocałunki z Panią Renatą...

Najlepszy policjant w Polsce i na świecie

No i do tego mógł się całować z Renatą Dancewicz. Kochałem Go za skuteczność i nienawidziłem za pocałunki z Panią Renatą...

kolejka
Chrupki Star Foods – "Snack, snack, snack... Wylądował dziś kosmiczny świat..." a dalej? "Pizza, tomato, magic, orzechy". Potem zrobili popcorn. Niedobry, nie lubiłem tez tych kulek orzechowych, a Wy? No i Piotr Gąsowski w reklamie... Meeega zrzut!!!

Chrupki Star Foods

"Snack, snack, snack... Wylądował dziś kosmiczny świat..." a dalej? "Pizza, tomato, magic, orzechy". Potem zrobili popcorn. Niedobry, nie lubiłem tez tych kulek orzechowych, a Wy? No i Piotr Gąsowski w reklamie... Meeega zrzut!!!

kolejka
Dusia blefuje... – ...a January mówi prawdę. Pamiętacie to? Matematyki nie lubię do teraz, ale Oni potrafili zaciekawić, nieprawdaż?

Dusia blefuje...

...a January mówi prawdę. Pamiętacie to? Matematyki nie lubię do teraz, ale Oni potrafili zaciekawić, nieprawdaż?

kolejka
Kiedyś – Czekałem na nie cały rok. Dostawałem jedną paczuszkę pod choinkę. Rodzice w Pewexie załatwiali za zielone... Tyle szczęścia, a dziś półki od tego się uginają.

Kiedyś

Czekałem na nie cały rok. Dostawałem jedną paczuszkę pod choinkę. Rodzice w Pewexie załatwiali za zielone... Tyle szczęścia, a dziś półki od tego się uginają.

kolejka
To najlepsze... – Za blokiem, w pobliskim lesie, czy nad pobliskim zalewem. To co, że kiełbasa niedopieczona i wino za 2,70? I tak było super!!! Po ognisku ile razy padało pytanie: "Czy będziesz ze mną chodzić?"

To najlepsze...

Za blokiem, w pobliskim lesie, czy nad pobliskim zalewem. To co, że kiełbasa niedopieczona i wino za 2,70? I tak było super!!! Po ognisku ile razy padało pytanie: "Czy będziesz ze mną chodzić?"

kolejka
To co, że to tylko mecz podwórkowy? – Emocje większe niż w finale ligi mistrzów i pisk dziewczyn z tego samego bloku i ta duma, kiedy się strzeliło gola... Potem wspólna oranżada pita z tej samej butelki

To co, że to tylko mecz podwórkowy?

Emocje większe niż w finale ligi mistrzów i pisk dziewczyn z tego samego bloku i ta duma, kiedy się strzeliło gola... Potem wspólna oranżada pita z tej samej butelki