Trwa przetwarzanie danych
Sklep Pewex

Pewex

Profil użytkownika

marian

Zamieszcza eksponaty od: 23 listopada 2013 - 16:07
Ostatnio: 16 lutego 2015 - 9:40
  • Eksponatów na głównej: 23 z 23
  • Punktów za eksponaty: 4355
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
Gumy Donald – Pamiętacie, czy kolor opakowania decydował o smaku?

Gumy Donald

Pamiętacie, czy kolor opakowania decydował o smaku?

Pistolety na plastikowe magazynki – Weszły później, po kapiszonach i korkowcach. Strzelanie seriami dawało dużo frajdy.

Pistolety na plastikowe magazynki

Weszły później, po kapiszonach i korkowcach. Strzelanie seriami dawało dużo frajdy.

Stare, kultowe gry na Atari - galeria

Pamiętacie czasy gdy w wypiekami na policzkach o 2-giej w nocy przemierzaliście kolejny poziom Montezumy lub River Raid. Pomimo prostej, jak na dzisiejsze czasy, grafiki gry swoją grywalnością wprost rzucały na kolana. To dopiero były czasy!

Dworzec centralny w Warszawie – Warszawski Dworzec Centralny wybudowany w 1975 roku jest symbolem polityki modernizacji kraju prowadzonej przez władze PRL w latach 70. Promowano wtedy wszędzie hasło: „Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej.”

Dworzec centralny w Warszawie

Warszawski Dworzec Centralny wybudowany w 1975 roku jest symbolem polityki modernizacji kraju prowadzonej przez władze PRL w latach 70. Promowano wtedy wszędzie hasło: „Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej.”

MasterMind – Gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób, polegająca na odgadnięciu przez jednego z nich ukrytego kodu, wynaleziona w 1970 roku przez Mordechaja Meirowitza, izraelskiego naczelnika poczty i eksperta w dziedzinie telekomunikacji. Od wczesnych lat sześćdziesiątych jej papierowa wersja znana za granicą jako Byki i krowy, a w Polsce jako numerki lub cyferki.

MasterMind

Gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób, polegająca na odgadnięciu przez jednego z nich ukrytego kodu, wynaleziona w 1970 roku przez Mordechaja Meirowitza, izraelskiego naczelnika poczty i eksperta w dziedzinie telekomunikacji. Od wczesnych lat sześćdziesiątych jej papierowa wersja znana za granicą jako Byki i krowy, a w Polsce jako numerki lub cyferki.